Що таке кухонні витяжки і для чого вони необхідні?

Одним із найкомфортніших, найзатишніших і найгостинніших місць у кожному будинку є кухня. Часто кухню називають серцем будинку, тому важливо забезпечувати це приміщення необхідними пристроями, які допоможуть видалити небажані запахи процесу готування і диму.

Кухонна витяжка — це невід’ємна частина будь-якої сучасної кухні. Завдяки своєму елегантному та оригінальному вигляду особливою популярністю користується витяжка кухонна плоска, оскільки має найефективніші можливості фільтрації повітря. Якісна кухонна витяжка дає змогу забезпечити потужну вентиляцію, водночас не даючи змоги диму, парам і різним запахам затримуватися в приміщенні, що в підсумку може надати кухні не тільки неприємного запаху, а й мало привабливого зовнішнього вигляду.

За допомогою встановлення відповідної кухонної витяжки є можливість отримати масу переваг, зокрема забезпечити не тільки дбайливий вигляд простору, а також надати приємний запах вашій кухні.

Як працюють кухонні витяжки?

Кухонна витяжка являє собою вентиляційну систему, яка вловлює дим, жир і запахи від приготування їжі, виводячи їх за межі приміщення кухні.

У систему кухонної витяжки входить повітрозабірник, витяжний вентилятор, фільтр і повітропровід. Повітрозабірник розташовується над піччю чи плитою, всмоктуючи повітря із зони приготування їжі у вентилятор, що спрямовує його до фільтра для очищення і для направлення повітропроводами на вулицю.

Які бувають кухонні витяжки за стилями та розмірами?

Сьогодні на ринку кухонної техніки представлено безліч різноманітних стилів кухонних витяжок, але всі вони мають одну спільну особливість — вентиляційний отвір, за допомогою якого повітря виводиться за межі кухні. Вентиляційний отвір може бути розташований збоку або зверху приладу, а в деяких моделях може використовуватися внутрішній вентилятор, що витягує повітря через задню або нижню частину пристрою.
Витяжки також можуть бути плоскими і вентильованими. Модель плоского вигляду має один вентиляційний клапан, що монтується над варильною поверхнею або плитою. Водночас вентильована витяжка може мати два або більше вентиляційних отвори, які розташовуються вздовж периметра варильної поверхні.

Вибір сучасних кухонних витяжок величезний, тому кожен покупець може підібрати підходящий варіант за своїм запитом. Незалежно від моделі витяжки, вони призначені для очищення кухонного простору від небажаного запаху і парів, що перешкоджає налипанню жиру на поверхнях меблів і техніки. Встановити якісну кухонну витяжку вкрай необхідно в тому будинку, де є необхідність поліпшити якість повітря.